Witam na stronie!

Zasady publikacji:Poradnik Genealogiczny OKRUCHY może pobrać każdy i wydrukować go na swój użytek w całości . Wszelkie formy upowszechniania, w tym umieszczenie na innej stronie niż strona własna autora, jest niedozwolone!

Artykuły i opracowania własne autora można kopiować w całości. Jednak jakakolwiek forma publikacji (elektroniczna, papierowa, inna) jest zabroniona Dotyczy to także poradnika OKRUCHY. Drobne cytaty nie przekraczające 600 znakow - ze spacjami - są dozwolone z podaniem autora i żródła. Wszelkie inne formy wykorzystania zamieszczonych na stronie materiałów wyłącznie za zgodą autora.

Kontakt:Aby przekazać informację, zadać pytanie, uzgodnić zasady publikacji i w innych sprawach najlepiej jest wysłać wiadomość email. Wystarczy wstawić: genealogia@onet.eu do używanego przez siebie programu pocztowego.

Można także spróbować poprzez Gadu Gadu nr 8261737 Numer 8261737 lub Skype nazwa użytkownika: Szumielski. Te sposoby mogą być jednak zawodne dla pierwszego kontaktu, gdyż rzadko korzystam z komunikatorów o stałej godzinie. Pierwszy kontakt najlepiej nawiązać wysyłając maila.